• 102G, Stiv Naumov Street, 1000 Skopje
  • +389 (0)78 402 762

Course Category: Акредитирани НЛП програми

Ex utamur fierent tacimates duis choro an

Lorem ipsum dolor sit amet, ius minim gubergren ad. At mei sumo sonet audiam, ad mutat elitr platonem vix. Ne nisl idque fierent vix.

Системски НЛП Стартер

Системски НЛП Стартер   НЛП Стартер - Два дена кои носат промена  Направете нешто убаво и несекојдневно за себе! Бидете и вие дел од оваа прекрасна, светски призната НЛП програма. [...]

Шест-дневна НЛП Бизнис Програма

Шест-дневна НЛП Бизнис Програма Доколку сте подготвени да се развивате себе си и вашите вработени, да ги коучирате и да генерирате ентузиазам, преку вашите примери да бидете енергичен мотивиратор и [...]

Системска NLP Master Practitioner Програма

Системска NLP Master Practitioner Програма ЗАПОЧНЕТЕ ДА ЈА ЖИВЕЕТЕ ВАШАТА МИСИЈА Системската NLP Master Practitioner Програма е патување на кое веќе почнувате да ја живеете вашата мисија, вашата автентичност и [...]

Системска NLP Practitioner Програма

Меѓународно акредитирана и сертифицирана NLP Practitioner Програма со Системски Пристап   За се има решение! Доколку не можете да направите надворешна промена, т.е. да влијаете на околината и на случувањата, [...]