• 102G, Stiv Naumov Street, 1000 Skopje
  • +389 (0)78 402 762

ЕКСКЛУЗИВНА ПРОГРАМА “SHAPING YOUR FUTURE”

Ex utamur fierent tacimates duis choro an

Lorem ipsum dolor sit amet, ius minim gubergren ad. At mei sumo sonet audiam, ad mutat elitr platonem vix. Ne nisl idque fierent vix.

ОБЛИКУВАЈ ЈА СВОЈАТА ИДНИНА!
ЕКСКЛУЗИВНА СВЕТСКИ ПРИЗНАТА ПРОГРАМА ЗА ЛИДЕРИТЕ НА НОВАТА ЕРА!
✨ ВРВНА 3-во-1 ПРОГРАМА наменета за луѓе како вас – посебни луѓе, со цел да ви овозможи да го трансформирате својот живот и да направите нешто што ќе остави впечаток.

Добивате 3-во-1:

  1. Меѓународно сертифицирана NLP Practitioner Програма со вредност од 1400 Евра;
  2. Основи на Системска Работа со НЛП техники со вредност од 750 Евра;
  3. Индивидуален Системски Коучинг – БЕСЦЕНЕТ.

Добивате и ДВА СЕРТИФИКАТИ:

🎯 Сертификат за NLP Practitioner Програма, валиден ширум светот, акредитиран од страна на ABNLP,
🎯 Сертификат за Основи на Системска Работа со НЛП техники, акредитиран од страна на Центарот за Биснис Психологија, Системски и НЛП.

СЕГА со ПРИМАМЛИВА ЦЕНА од САМО 1480 Евра затоа што вредите и го заслужувате тоа.

Би сакала да знам:
⁉️ Има ли нешто со кое што се справувате сега и не можете да разберете што да направите за да го пронајдете одговорот!?
⁉️ Или се чувствувате инертни или заглавени без да ја знаете причината зошто и како да излезете од тоа?
⁉️ Можеби сте изненадени кога ќе видите или слушнете дека некоја личност се осмелила да се соочи со сопствените предизвици, стравови, пречки и други деструктивни емоции, направила разлика и постигнала огромни резултати !?
⁉️ Вистина е дека постојат лица кои ефикасно управуваат со себе и другите, дефинираат паметни стратегии и цели и ефикасно водат операции, процеси, дури и цели организации и корпорации.
⁉️ Не е тајна дека одредени поединци можат без напор да комуницираат, да идентификуваат што е тоа кое што ги мотивира луѓето и да ги пренесат пораките на најдобар начин.
⁉️ Факт е дека има луѓе кои имаат брз и лесен пристап до сите ресурси што им се потребни, ги трансформираат своите животи и постигнуваат голем успех во сè што прават.

❓Се прашувате како? Време е да престанете да се прашувате. Ние го имаме решението!

👌 ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ и откријте самите:
✉ Регистрирајте се ОВДЕ: contact@nlpmacedonia.com
☎️ ЈАВЕТЕ СЕ на +389 78402762
📩 ПРАТЕТЕ ПОРАКА во рамки на самиот настан!

💥 Овој ИСКЛУЧИТЕЛЕН тренинг е развиен и креиран од Марина Анчевска, НЛП Мастер Тренер меѓународно сертифициран лично од страна на основачите (Robert Dilts и Judith DeLozier) на НЛП Универзитетот, Санта Круз, Калифорнија, САД. https://www.linkedin.com/in/marina-anchevska-241b087/

🌟 За индивидуалци кои сакаат да се развиваат и да се погледнат себе си од една друга перспектива – системска.
🌟 За професионалци кои раководат со луѓе и процеси и кои сакаат да ги зајакнат сопствените лидерски и коучинг способности.
 ✔Со времетраење од 15 дена распоредени во период од 9 месеци, поделени во 7 дво-дневни модули и финален ден за презентација на стекнатото знаење.

💯 НАЈДОБРОТО ГО ЗАЧУВАВМЕ ЗА КРАЈ!

🆓 ВРЕДЕН БЕСПЛАТЕН БОНУС – да кажете „ДА“ и да се пријавите за учество на овој ИСКЛУЧИТЕЛЕН тренинг:
✅ Најдобро чуваната тајна практикувана само во неколку НЛП тренинг центри во светот – мистериозна вежба со која ќе доживеете прекрасното животно искуство;
✅ Предавање за најмоќниот НЛП метод – Re-framing со системски пристап;
✅ Семинар “Points of You” – лична, професионална и организациска методологија за развој што ќе ви овозможи да гледате на работите од нова гледна точка.

🈹 ДОПОЛНИТЕЛНИ ПОПУСТИ по договор!

👨‍🎓 СТИПЕНДИЈА за студенти👨🎓 и вработени млади луѓе 👫🏼 👫🏼 👫🏼.

💵 ПЛАЌАЊЕ НА ПОВЕЌЕ РАТИ – во соработка со НЛБ Банка Македониа, преку користење на услугата „Инстант Кредит“.

ДАТУМИ НА ОДРЖУВАЊЕ:
📆 Модул 1 – 24-25 Октомври 2020
📆 Модул 2 – 28-29 Ноември 2020
📆 Модул 3 – 19-20 Декември 2020
📆 Модул 4 – 23-24 Јануари 2021
📆 Модул 5 – 27-28 Февруари 2021
📆 Модул 6 – 10-11 Април 2021
📆 Модул 7 – 22-23 Мај 2021
📆 Сертификација на 18 Јуни 2021!
🕰 Тренинг сесиите во рамки на модулите ќе се одржуваат со почеток од 10:00 часот и ќе траат до 16:30 часот.
Наведените датуми може да бидат предмет на одредени промени, како резултат на понатамошниот развој во врска со пандемијата CОVID 19.

ПОБРЗАЈТЕ! Искористете ја оваа специјална понуда и РЕЗЕРВИРАЈТЕ УШТЕ ДЕНЕС.

✉ Регистрирајте се ОВДЕ: contact@nlpmacedonia.com
☎️ ЈАВЕТЕ СЕ на +389 78402762
📩 ПРАТЕТЕ ПОРАКА во рамки на самиот настан!
ВАШАТА ИДНИНА ЗАВИСИ ОД ВАС!