• 102G, Stiv Naumov Street, 1000 Skopje
  • +389 (0)78 402 762

Event Details

Ex utamur fierent tacimates duis choro an

Lorem ipsum dolor sit amet, ius minim gubergren ad. At mei sumo sonet audiam, ad mutat elitr platonem vix. Ne nisl idque fierent vix.

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Бесплатна Интерактивна Системска НЛП Работилница

6 May, 2020 @ 5:30 PM - 7:00 PM

Дали имате понекогаш чувство дека не ве разбираат, дека немате доволно зборови за да објасните онака како што сакате?
Ве интересираат ли тајните на ефективната комуникација и мотивите за однесувањето на луѓето?
Сакате ли да откриете како можете да се ослободите од старите навики, стравови, огрaничувачки верувања и да ги откриете вашите вистински потенцијали?
Се прашувате ли како можете да го подобрите сопствениот живот и односите со другите луѓе?
Барате ли начини како да ги надминете препреките на вашиот пат на равојот?

Придружете ни се да откриете и што се можете да направите со техниките на Системскиот НЛП.
Придружете ни се и дознајте зошто Системскиот НЛП е препознаен и во Американската НЛП асоцијација.

НАСТАНИТЕ СЕ БЕСПЛАТНИ.

Интерактивните Системски НЛП работилници се организираат како WEBINAR.

Линкот за регистрација со кој можете да учествувате на работилницата  е:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_Qr_Ey6nkTci1i5-_2INtGA

На секоја работилница има места за 100 учесници.
Затоа побрзајте и резервирајте го вашето место.

Details

Date:
6 May, 2020
Time:
5:30 PM - 7:00 PM